No image

РЪКОВОДНИ ОРГАНИ

06 ноември 2012  |   1 коментар

Ръководни и контролни органи на ВМРО - Българско национално движение, избрани на V редовен конгрес (28 октомври 2012)

Национален изпълнителен комитет:

Красимир Каракачанов - председател;
Искрен Веселинов - зам.-председател;
Кристиян Петков - зам.-председател;
Александър Краваров - зам.-председател;
Ангел Джамбазки - зам.-председател;
Юлиан Ангелов - организационен секретар;
Георги Васев;
Атанас Стоянов;
Красимир Богданов;
Борис Вангелов;
Стефан Послийски;
Иван Стоянов;
Милен Михов;
Георги Дракалиев;
Султанка Петрова.

Организационен съвет:

Област Благоевград
1. Георги Васев – Благоевград;
2. Иван Стоянов – Благоевград;
3. Георги Гоцев – Благоевград;
4. Станимир Радулов – Благоевград
5. Атанас Стоянов – Сандански;
6. Николай Шаламандов – Сандански;
7. Георги Крънчев – Разлог;
8. Александър Краваров – Банско;
9. Костадин Хаджитодоров – Банско;
10. Георги Керемедчиев – Гърмен;
11. Андон Йовчев – Петрич;
Област Бургас
12. Георги Дракалиев - Бургас;
13. Тодор Илиев - Приморско;
14. Теодор Бординяшки - Бургас;
Област Велико Търново
15. Милен Михов – В. Търново;
16. Борис Вангелов - В. Търново;
17. Кирил Кирилов – Горна Оряховица;
18. Пенчо Чанев – Златарица;
19. Николай Цонев – В. Търново;
Област Враца
20. Красимир Богданов – Враца;
21. Красимир Ангелов – Враца;
22. Красимир Тодоров – Мездра;
Област Габрово
23. Тодор Тодоров – Габрово;
Област Добрич
24. Йордан Йорданов – Добрич;
25. Пламен Николов – Добрич;
Област Кюстендил
26. Светлана Николова – Дупница;
Област Ловеч
27. Даниел Сираков – Троян;
28. Боян Владовски – Троян;
Област Македония
29. Петар Колев – Щип;
Област Пазарджик
30. Даниела Гаджева - Пазарджик
31. Стефан Балабанов – Пещера;
Област Перник
32. Кирил Караманчев – Перник;
33. Димитър Биволев – Перник;
34. Димитър Ташев – Перник;
35. Иван Иванов – Радомир;
Област Плевен
36. Калин Поповски;
37. Иван Кюлджийски;
Област Пловдив
38. Стефан Послийски – Пловдив;
39. Стоян Беров – Пловдив;
40. Александър Сиди – Пловдив;
41. Васко Вътев – Пловдив;
42. Даниел Кацарски – Съединение;
43. Пламен Телбийски – Раковски;
Област Разград
44. Живко Костадинов;
Област Русе
45. Искрен Веселинов – Русе;
46. Юлиан Ангелов – Русе (национална кандидатура);
47. Галин Григоров – Русе;
48. Стефан Бучаков – Русе;
49. Андрей Кючуков – Русе;
50. Бисер Ранков – Бяла (Русе);
51. Асен Даскалов – Русе;
Област София –град
52. Райна Дрангова – София (национално предложение);
53. Васил Христов - София;
54. Красимир Христов – София;
55. Огнян Кронев – София;
56. Стефан Лалов – София;
57. Красимир Пандев – София;
58. Владимир Тодоров – София;
59. Ангел Джамбазки – София (национално предложение);
60. Красимир Каракачанов – София (национално предложение);
61. Стоян Киров – София;
62. Никола Григоров – София;
63. Димитър Анков – София;
64. Николай Стоянов – София;
65. Александър Йолов – София;
66. Петя Илиева – София;
67. Д-р Султанка Петрова – София;
68. Михаил Скулев – София;
69. Емил Недков – София;
Област София – област
70. Велислав Георев – Своге;
71. Стоимен Перфанов – Самоков;
72. Милена Мачканова – Пирдоп;
Област Стара Загора
73. Кристиян Петков – Стара Загора;
74. Николина Горова – Стара Загора;
75. Красимир Червилов – Стара Загора;
76. Николина Николова – Стара Загора;
77. Чавдар Ангелов – Казанлък;
78. Антон Андонов – Стара Загора;
Област Хасково
79. Живко Проданов – Свиленград.

Национална контролна комисия:

1. Николай Кънчев – София – председател;

2. Карлос Контрера – Сливен – зам.-председател;

3. Пламен Бегъмов – Благоевград – зам.-председател;

4. Огнян Узунов – Благоевград;

5. Христо Беремски – Горна Оряховица;

6. Веселин Христов – Перник;

7. Михаил Георгиев – Гулянци, Плевен;

8. Васил Костадинов – Асеновград;

9. Валентин Джамбазов – Сливо поле, Русе;

10. Лозан Лозанов – Ихтиман;

11. Кристина Трифонова – Стара Загора;

12. Марио Развигоров – София.

Коментари

Напиши коментар

Вашият email адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са маркирани с *